kollegaer

mere end kollegaer

Vi har et stærkt og socialt sammenhold, som gør det sjovt at komme på arbejde
erfaring

mere end erfaring

Lysten til at udvikle kompetencer og løsninger bygger videre på mange års erfaringer
reference

mere end en reference

Vi er stolte af de projekter, vi arbejder på. Derfor fokuserer vi på høj kvalitet hver gang

Velkommen til JL Engineering A/S


Vi er rådgivende ingeniører med speciale inden for tekniske løsninger i alle typer byggerier. Vi varetager desuden den komplette ingeniøropgave i flere store byggeprojekter, hvor vi kan bidrage med vores brede erfaringer og store netværk af faste samarbejdspartnere. Sådan sikrer vi dig kompetent og fleksibel rådgivning i øjenhøjde.
Giv os et ring på 43420102 eller klik her for at se vores medarbejdere.
Du kan læse mere om os og vores arbejde her, eller se hvilke medarbejdere vi søger efter i øjeblikket og hvordan det er at arbejde hos JL Engineering her.
Se vores medarbejdere her:
pil venstre
Jesper Christensen
Jesper Christensen
Partner og Projektleder
Telefon: 40223662
Jesper Lund
Jesper Lund
Projektleder
Telefon: 31662523
Jess Friberg-Larsen
Jess Friberg-Larsen
Direktør og Projektleder
Telefon: 40222523
E-mail: jess@jl-eng.dk
Morten Nørager Christensen
Morten Nørager Christensen
Partner og Projektleder
Telefon: 40302602
Thomas Nielsen
Thomas Nielsen
Partner og Projektleder
Telefon: 41824342
Bjarne Henning Jensen
Bjarne Henning Jensen
Bestyrelsesformand
Telefon:
E-mail:
Brian Gottorp Jeppesen
Brian Gottorp Jeppesen
Bestyrelsesmedlem
Telefon:
E-mail:
Camilla Jensen
Camilla Jensen
Teknisk Designer
Telefon: 88778736
Casper Stefansen
Casper Stefansen
Ingeniør - VVS og Energi
Telefon: 88778730
Charlotte Marsengo
Charlotte Marsengo
Teknisk Designer
Telefon: 88778734
Charlotte Østergaard
Charlotte Østergaard
Teknisk Designer
Telefon: 88778737
E-mail: co@jl-eng.dk
Dennis Rose Nielsen
Dennis Rose Nielsen
Ingeniør - El
Telefon: 31667646
Emilie Jensen
Emilie Jensen
Teknisk Designer
Telefon: 88778733
Gustav Gammeltoft
Gustav Gammeltoft
Studentermedhjælper
Telefon: 88778739
Jeppe Nielsen
Jeppe Nielsen
Kommunikation og PQ
Telefon: 26257953
E-mail: jeppe@jl-eng.dk
Ken Pedersen
Ken Pedersen
Ingeniør - El
Telefon: 50702523
E-mail: ken@jl-eng.dk
Lars Bo Bindner
Lars Bo Bindner
Ingeniør - VVS
Telefon: 88778731
E-mail: lars@jl-eng.dk
Maja Di Stefano
Maja Di Stefano
Piccoline
Telefon: 50600314
E-mail: maja@jl-eng.dk
Marco Illemann
Marco Illemann
Web-udvikler
Telefon: 20476885
Metin Sinanovski
Metin Sinanovski
Ingeniør - VVS og Energi
Telefon: 88778738
E-mail: metin@jl-eng.dk
Peer Ringholm Olsen
Peer Ringholm Olsen
Ingeniør - VVS
Telefon: 53848008
E-mail: peer@jl-eng.dk
pil højre