kontakt​

Vi vil meget gerne høre fra dig, hvis du har skal i gang med et byggeprojekt, og har brug for kompetent rådgivning og en sparringspartner på de tekniske installationer.

Du er velkommen til at ringe på 4342 0102, eller udfylde formularen her. Så vender vi tilbage hurtigst muligt.

Hvis du vil kontakte en af vores medarbejdere direkte, kan du finde deres kontaktinformationer herunder.

Vi modtager meget gerne uopfordrede ansøgninger på jess@jl-eng.dk.

​​

JL ENGINEERING A/S

Nygårds Plads 9, 2605 Brøndby​

CVR: 32890938

​Telefon: 4342 0102

 
 
 
 
Nogle felter er ikke udfyldt korrekt

Vores medarbejdere:​

Camilla Jensen

Teknisk Designer

camilla@jl-eng.dk

Download vCard 

Casper Stefansen

VVS Energi

casper@jl-eng.dk

Charlotte Marsengo

Teknisk Designer

charlotte@jl-eng.dk

Download vCard

Jesper Christensen

VVS Energi

Telefon: 4022 3662

jesper@jl-eng.dk​

Download vCard

Jess Larsen

Indehaver

Telefon: 4022 2523

jess@jl-eng.dk​

Download vCard

Ken Pedersen

El

Telefon: 5070 2523

ken@jl-eng.dk

Download vCard

Maja Di Stefano

Piccoline

maja@jl-eng.dk

Emilie Jensen

Teknisk Designer

emilie@jl-eng.dk

Morten Nørager Christensen

El

Telefon: 4030 2602

morten@jl-eng.dk​

Download vCard

Peer Ringholm Olsen

VVS Energi

peer@jl-eng.dk

Thomas Nielsen

VVS

Telefon: 4182 4342

thomas@jl-eng.dk​

Download vCard

Dennis Rose Nielsen

El

Telefon: 3166 7646

dennis@jl-eng.dk​

Jeppe Nielsen

Kommunikation

Telefon: 2625 7953

jeppe@jl-eng.dk

Lars Bo Bindner​

VVS

​Telefon: 40147207

lars@jl-eng.dk

JL ENGINEERING A/S

Nygårds Plads 9, 2605 Brøndby​

CVR: 32890938